Hakkımızda

Şirketimiz 1998 yılında Bertaş Grup A.Ş adı altında Gıda, Özel Güvenlik, Reklam ve İnşaat yapım faaliyetleri ile ticari hayatına başlamıştır, 2009 yılında Paket Asansör Yapı Market Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketini bünyesine dâhil ederek kurumsal kimliğine kavuşmuştur. 

İnşaat malzemeleri başta olmak üzere tüm hırdavat ürünleriyle, müşterilere sınırsız hizmet anlayışı ile nalburiye alanında marketleşmeye başlamış köklü ve deneyimli bir kurumdur.

Her geçen gün değişen ve artan müşteri beklentilerini yakaladığı, ihtiyaçları karşılamak çabasında olan Paket Asansör Yapı Market Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlar sunmayı kendine ilke edinmiştir. Bertaş Grubun köklü firmalarından Paket Asansör Yapı Market Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi inşaat malzemeleri başta olmak üzere 10 binin üzerinde ürün çeşidiyle 12 yılı aşkın süredir yapı malzemeleri sunuyor.

Yapı Malzemeleri Sektöründe toptan ve perakende satışı olan Paket Asansör Yapı Market Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi genişleyen iş operasyonlarını yönetmek üzere ihtiyaç duyduğu E-dönüşüm sürecini gerçekleştirmektedir. Müşterilerine şeffaf ve hızlı bir satış sunmaktadır.  E-ticaret üzerinden ise son tüketiciye satışını sürdürmektedir.

Müşterilerine karşı her zaman dostluğu, dürüstlüğü ve samimiyeti ön planda tutan Paket Asansör Yapı Market Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi müşterilerinin var olduğunu ve yine müşterileriyle ile birlikte büyümeye devam edeceğine inanmıştır.
Yükleniyor...